Hry

Hurvínek - Super Jump

Nyní na Google Play

POSÍLEJ STICKERS PŘÁTELŮM A ZAHRAJ SI HURVÍNKŮV SUPER JUMP!

Klasická Hurvínkova lapálie – něco se tak úplně nepovedlo. Kouzelné muzeum padá z nebe k zemi a jediný, kdo může chybu napravit a zachránit ostatní loutky a Spejbla, Máničku a Žeryka, je jedině zase Hurvínek.

Popadni kouzelný disk a pomoz Hurvínkovi vyskákat padajícím muzeem až nahoru a zachránit situaci. Kolik po cestě nasbíráš bodů a zachráníš loutek je jen na Tobě! Ale pamatuj, do Síně slávy se dostanou jen ti nejlepší.

Na cestě na tebe číhají nepřátelé a nebezpečné situace, kterým se musíš vyhnout. Buď opatrný, protože zlá moc pána loutek už proměnila některé obyvatele města na nebezpečné nohsledy, kterým je lepší se vyhnout. (Pozn. Vývojářů: nebo jim skočit na hlavu, že jo.)

Tvoji přátelé padají muzeem s tebou. Kolik jich zachráníš, tolik slávy získáš. Takže pozor! Dostaň Hurvínkovi blízké do záchytných míst a Síň slávy Tě jistě nemine.

Pozitivní energie kouzelného muzea tě bude provázet a pomůže ti kdykoli to půjde. Buď ve správnou chvíli na správném místě a muzeum ti pomůže nahoru a ochrání tě. Čím výše v muzeu, tím výše v Síni slávy.

Hodně štěstí!

 

KOMPLETNÍ APLIKACE KE STAŽENÍ VE STORU. HRU SI MŮŽETE VYZKOUŠET PŘÍMO V PROHLÍŽEČI ZDE.